Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Palauta ihosi hehku! Ylellinen 240g manuaalinen raekuorinta, joka on täynnä vitamiineja. Virkistävät eteeriset öljyt (appelsiini, sitruuna, Litsea) herättävät a
32,99 €
Varastossa
Anna ihollesi uusi alku ja palauta sen luonnollinen hehku tällä ylellisellä Peggy Sage -vitamiinikuorintavoiteella. Tämä 240g hemmotteleva hoito on suunniteltu muuttamaan samea, kuiva ja karhea iho välittömästi silkinpehmeäksi ja säteileväksi.
Sen upea, oranssin-keltainen koostumus ei ainoastaan näytä, vaan myös tuoksuu elinvoimalta.
Aromaterapeuttinen ja tehokas koostumus:
Manuaalinen raekuorinta: Hienojakoiset, mutta tehokkaat luonnolliset kuorintarakeet poistavat mekaanisesti ja hellävaraisesti kuolleen, harmaan ihosolukon, paljastaen alta uuden, raikkaan ihon.
Virkistävät eteeriset öljyt: Koostumus on rikastettu virkistävällä sekoituksella appelsiinin, sitruunan ja Litsean eteerisiä öljyjä. Tämä aromaterapeuttinen yhdistelmä herättää aistit, kirkastaa ihoa ja jättää sille raikkaan, energisen tuoksun.
Ravitseva voidepohja: Toisin kuin kuivattavat kuorinnat, tämän tuotteen täyteläinen "cream"-pohja ravitsee ja kosteuttaa ihoa jo kuorinnan aikana, jättäen sen joustavaksi ja pehmeäksi.
Lopputuloksena on iho, joka tuntuu uskomattoman sileältä, hoidetulta ja näyttää välittömästi elinvoimaisemmalta. Täydellinen valmistelu ennen itseruskettavan levitystä tai ylellinen spa-hetki kotiisi.
Käyttö: Hiero pyörivin liikkein kostealle iholle keskittyen karheisiin alueisiin (kyynärpäät, polvet, kantapäät). Huuhtele huolellisesti.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.