Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Kiinnitä meikkivoide ja nauti mattapinnasta, joka kestää koko päivän! Hienojakoinen Peggy Sage Irtopuuteri Beige 25g antaa luonnollisen ja raikkaan lopputulokse
17,98 €
Varastossa
Peggy Sage Irtopuuteri Beige 25g on täydellinen valinta meikin kiinnittämiseen ja samettisen mattapinnan luomiseen, joka kestää koko päivän. Tämä hienojakoinen puuteri tekee meikistäsi huolitellun ja raikkaan ilman raskasta tai tukkivaa tunnetta iholla.
Beige sävy sulautuu luonnollisesti eri ihonsävyihin, tarjoten hienovaraisen ja tasaisen lopputuloksen, joka sopii erinomaisesti niin arkeen kuin juhlaankin. Sen kevyt koostumus estää ihon tukkeutumisen ja lisää käyttömukavuutta pitkiksi tunneiksi.
Miksi valita Peggy Sage Irtopuuteri?
Käyttöohje: Levitä puuteria kevyesti meikkivoiteen päälle meikkisienellä tai isolla kabuki-siveltimellä. Keskity erityisesti T-alueelle kiillon hillitsemiseksi. Voit käyttää sitä myös yksinään kevyempään meikkipohjaan tai tasoittamaan ihon sävyä.
Pakkauskoko: 25 g
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.