Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Ammattilaisen 200kpl pakkaus täysin nukkaamattomia puhdistusliinoja. Ihanteellinen meikki- ja kynsisiveltimien puhdistukseen sopivan puhdistusnesteen kanssa. Ko
17,98 €
Varastossa
Pidä ammattisiveltimesi täydellisen puhtaina ja hygieenisinä näillä Peggy Sage -puhdistusliinoilla. Tämä 200 kappaleen riittoisa pakkaus (ref. 146008) on suunniteltu erityisesti kynsimuotoilijoiden ja meikkitaiteilijoiden vaativiin tarpeisiin.
Näiden liinojen tärkein ominaisuus on, että ne ovat täysin nukkaamattomia (Lint-free). Ne eivät jätä pienintäkään kuitua tai pölyhiukkasta siveltimen harjaksiin, mikä on välttämätöntä virheettömän lopputuloksen kannalta.
Tuotteen ominaisuudet:
Täysin nukkaamaton: Takaa, että siveltimiin ei jää kuituja puhdistuksen jälkeen.
Monikäyttöinen: Ihanteellinen kaikenlaisten siveltimien puhdistukseen:
Rakennekynsisiveltimet (geeli, akryyli)
Meikkisiveltimet
Ammattimainen käyttö: Käytä yhdessä sopivan puhdistusnesteen kanssa (esim. siveltimien puhdistusaine tai cleaner). Soveltuu erinomaisesti myös geelilakan tahmean pinnan pyyhkimiseen.
Kätevä koko: 10 x 12 cm koko on täydellinen siveltimien pyyhkimiseen ja työpisteen siistinä pitoon.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.