Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Ammattimainen Peggy Sage -viistosivellin (7mm) tarkkaan silmämeikkiin. Kestävä nylonharjas sopii täydellisesti varjostuksiin, rajauksiin ja kulmille.
3,99 €
Varastossa
Luo katseeseen intensiivisyyttä ja määritelmää Peggy Sagen viistolla luomivärisiveltimellä. Tämä on täsmätyökalu sinulle, joka haluat silmämeikiltäsi ammattimaista tarkkuutta.
Siveltimen muotoilu on avain onnistuneeseen "Cut Crease" -meikkiin tai silmän ulkonurkan terävään varjostukseen. Sen 7 mm leveä, viistosti leikattu pää asettuu luonnollisesti silmän muotoihin, tehden vaikeistakin tekniikoista helpompia hallita.
Miksi valita Peggy Sage Angled Brush?
Monipuolinen Nylon-harjas: Toisin kuin luonnonkarva, korkealaatuinen synteettinen nylon toimii moitteettomasti sekä puuterimaisten että voidemaisten tuotteiden kanssa. Voit käyttää samaa sivellintä luomivärin levitykseen, geelirajauksen pehmentämiseen tai jopa kulmakarvojen muotoiluun pomadella.
Tarkkuus ja hallinta: Jämäkkä harjasosa ei anna periksi liikaa, mikä mahdollistaa tarkan värin sijoittelun juuri ripsityveen tai luomivakoon ilman sotkua.
Hygieenisyys ja kestävyys: Synteettinen materiaali on helppo puhdistaa, se kuivuu nopeasti eikä menetä muotoaan pesussa. Tuote toimitetaan hygieenisessä läpipainopakkauksessa (blister), joten saat varmasti koskemattoman tuotteen.
Tämä on sivellin, joka kuuluu jokaisen laatutietoisen meikkaajan perusvälineistöön – erityisesti, jos arvostat Peggy Sagen tunnettua ammattilaatua.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.