Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Laadukas 12mm luomivärisivellin aidosta soopelinkarvasta. Ihanteellinen pohjavärin levitykseen ja sävyjen pehmeään häivytykseen koko luomelle.
6,99 €
Varastossa
Jokainen upea silmämeikki alkaa hyvästä pohjatyöstä. Tämä 12 mm leveä luomivärisivellin on meikkipussisi "työjuhta", joka tekee luomivärin levittämisestä nopeaa, tasaista ja nautinnollista.
Siveltimen ydin on sen materiaalissa. Aito soopelinkarva (Sable Hair) on ammattimeikkaajien suosikki, sillä se on samanaikaisesti silkkisen pehmeä ja kestävä. Luonnonkarvan huokoinen rakenne nappaa luomiväripigmentin itseensä erinomaisesti ja luovuttaa sen iholle intensiivisenä ilman varisemista.
Miksi tämä sivellin on ylivoimainen?
Täydellinen 12 mm koko: Harjaspään leveys on optimoitu sopimaan useimmille silmäluomille. Se on tarpeeksi suuri levittämään pohjavärin koko liikkuvalle luomelle muutamalla vedolla ("all-over shadow"), mutta tarpeeksi hallittava pehmeiden siirtymien luomiseen.
Monikäyttöisyys: Sivellin on litteä mutta kuohkea. Voit taputella värin (packing) luomelle intensiivisen lopputuloksen saamiseksi tai käyttää siveltimen kärkeä sävyjen häivyttämiseen luomivaossa.
Ammattimainen tuntuma: Pehmeä karva ei ärsytä herkkää silmäluomea, ja tasapainotettu varsi tekee työskentelystä vakaata.
Tämä on sivellin, johon tartut päivittäin – olipa kyseessä nopea arkimeikki tai juhlava smokey eye.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.