Nappaa nyt ilmainen toimitus yli 60 euron tilauksiin.

Happy+ Hyaluronihappo Seerumi 10ml – Tehokosteuttava

Tehokosteuttava seerumi kuivalle ja pintakuivalle iholle. Hyaluronihappo ja aloe vera lukitsevat kosteuden ihoon koko päiväksi, jättäen sen pehmeäksi.

19,99 

Varastossa

Tuntuuko ihosi kiristävältä, samealta tai pintakuivalta? Happy+ Hyaluronihappo erikoisseerumi on janoisen ihon paras ystävä ja äärimmäisen tehokas kosteuttaja.

Miksi hyaluronihappo?Hyaluronihappo on yksi ihonhoidon tehokkaimmista raaka-aineista, sillä se pystyy sitomaan itseensä moninkertaisen määrän kosteutta painoonsa nähden. Tämä seerumi ei vain tuo kosteutta iholle, vaan lukitsee sen sinne pitkäkestoisesti.

  • Tehokas koostumus: Yksinkertainen ja puhdas reseptiikka – puhdistettu vesi, hyaluronihappo ja rauhoittava aloe vera – takaa, että iho saa juuri sitä mitä se tarvitsee ilman turhia kuormittavia ainesosia.

  • Välitön vaikutus: Tehoaineet imeytyvät välittömästi, poistaen pintakuivuuden ja kiristävän tunteen heti levityksen jälkeen.

  • Lopputulos: Säännöllisessä käytössä ihon kosteustasapaino palautuu, ja ihosta tulee pehmeä, täyteläinen ja terveesti hehkuva.

Käyttö:Tämä seerumi on ihonhoidon kulmakivi, joka sopii aamuin illoin käytettäväksi. Levitä seerumia puhdistetuille kasvoille kevyin pyörivin liikkein. Kun neste on imeytynyt, levitä päälle kosteusvoide, joka "sinetöi" kosteuden ihoon. Voit käyttää tuotetta myös kasvonaamion alla tehostamassa vaikutusta.

Säilytys – Puhtauden tae:Happy+ -sarjan ideologiaan kuuluu puhtaus. Koska tuote sisältää vain puhtaita raaka-aineita ilman voimakkaita säilöntäaineita, avattu pullo tulee säilyttää jääkaapissa. Viileä seerumi tuntuu myös ihanan virkistävältä aamuisin!

  • Säilyvyys avattuna: 6 kuukautta (jääkaapissa).

  • Säilyvyys avaamattomana: 3 vuotta (viileässä ja pimeässä).

Ainesosat (Vaikuttavat aineet):Puhdistettu vesi, Hyaluronihappo, Aloe vera.

Mitä muut ovat tykänneet tuotteesta
Happy+ Hyaluronihappo Seerumi 10ml – Tehokosteuttava

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Happy+ Hyaluronihappo Seerumi 10ml – Tehokosteuttava”

Saatat pitää myös näistä

UUTUUS!
ALE!
Diet Esthetic Beauty Purify -setti. Puhdistuspaketti: misellivesi, 3in1-puhdistus ja kaksivaiheinen meikinpoistoaine eukalyptuksen oksilla.

Alkuperäinen hinta oli: 42,86 €.Nykyinen hinta on: 38,90 €.

UUTUUS!
ALE!
Diet Esthetic Vit Vit Cica Tigergrass -kangasnaamiot ja rauhoittava voide aseteltuna tyylikkäästi kivien ja kukkien viereen.

Alkuperäinen hinta oli: 25,96 €.Nykyinen hinta on: 24,90 €.

UUTUUS!
ALE!
QBÉKA partasuihke ja kultainen ZGTS dermaroller puisella alustalla vuoristomaisemassa.

Alkuperäinen hinta oli: 44,89 €.Nykyinen hinta on: 39,90 €.

UUTUUS!
ALE!
Mercilen Luxury Cream -kollageenivoide ja 377-seerumikapselit kirsikankukkien ympäröimänä.

Alkuperäinen hinta oli: 66,80 €.Nykyinen hinta on: 59,90 €.

UUTUUS!
ALE!
Diet Esthetic Anti-Age tuotepaketti: Ceramide-voide, Telomerase-naamio ja Bakuchiol-seerumi trooppisten lehtien ympäröimänä.

Alkuperäinen hinta oli: 37,96 €.Nykyinen hinta on: 34,90 €.

UUTUUS!
ALE!
Mercilen 377 -ihonhoitosetti: heleyttävä seerumi ja kasvovoide pakkauksineen marmorialustalla kirsikankukkien keskellä.

Alkuperäinen hinta oli: 71,80 €.Nykyinen hinta on: 64,90 €.