Nappaa nyt ilmainen toimitus yli 60 euron tilauksiin.

Peggy Sage Buffer Tool – Viimeistely- ja Kiillotusterä

Ammattilaisen buffer-terä sähköviilaan. Tasoittaa kynnen reunat, silottaa pinnan ja poistaa viilauksen jäljet. Täydellinen viimeistelytyökalu. Ref 143205.

9,99 

Varastossa

Haluatko kynsille täydellisen sileän pinnan ilman käsin hinkkaamista? Peggy Sage Buffer Tool on ammattilaisen valinta kynsien viimeistelyyn ja silottamiseen sähköviilalla.

Sähköinen vastine palkkiviilalleTämä terä toimii samalla periaatteella kuin perinteinen "bufferi" tai palkkiviila, mutta tekee työstä nopeampaa ja tarkempaa.

  • Reunojen viimeistely: Viilauksen jälkeen kynnen vapaa kärki voi jäädä teräväksi tai "röpelöiseksi". Tämä terä pyöristää ja pehmentää reunat hetkessä, jotta ne eivät takerru vaatteisiin.

  • Pinnan silottaminen (Buffing): Poistaa tehokkaasti karkeamman viilauksen jättämät naarmut akryyli- tai geelikynnen pinnalta.

  • Täydellinen pohja: Jättää pinnan tasaiseksi ja sileäksi, mikä on ihanteellinen pohja värilakalle tai kiiltogeelille (Top Coat).

Tämä on se "viimeinen silaus", joka tekee kynsistäsi ammattimaisen tuntuiset ja näköiset.

Huomio:Tuote on tarkoitettu sähköviilaan.

Mitä muut ovat tykänneet tuotteesta
Peggy Sage Buffer Tool – Viimeistely- ja Kiillotusterä

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Peggy Sage Buffer Tool – Viimeistely- ja Kiillotusterä”

Saatat pitää myös näistä