Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Syvänmustat Black-kynsistrassit (SS5) tuovat kynsiin modernia särmää. 1,9 mm koko sopii täydellisesti graafisiin kuvioihin ja kontrasteihin.
5,99 €
Varastossa
Etsitkö tapaa tuoda manikyyriisi ryhtiä ja asennetta ilman, että lopputulos on liian värikäs? Perinteiset kirkkaat kivet ovat kauniita, mutta ne eivät aina sovi moderniin, rock-henkiseen tai minimalistiseen tyyliin. Joskus tavoitteena on hienostunut tummuus, joka erottuu edukseen.
Peggy Sage Black -kynsistrassit tarjoavat ratkaisun, joka yhdistää kristallin laadukkaan hionnan ja syvän mustan sävyn. Nämä “Swarovski Elements” -laatua edustavat kivet eivät ole vain tummia lasinpaloja, vaan niiden tarkka viistehionta saa valon heijastumaan pinnasta intensiivisesti, luoden kynnelle salaperäistä, lähes “mustan timantin” kaltaista kiiltoa. SS5-koko (n. 1,90 mm) tekee strasseista näyttäviä katseenvangitsijoita, jotka toimivat upeasti niin vaalealla pohjalla luomassa kontrastia kuin tummalla pohjalla tuomassa tekstuuria.
Noudata seuraavia ohjeita turvallisen ja siistin lopputuloksen saavuttamiseksi:
VAROITUS: Tukehtumisvaara. Pakkaus sisältää erittäin pieniä osia. Ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille. Säilytä tuote lasten ja lemmikkien ulottumattomissa. Tuote on tarkoitettu vain kynsien koristeluun, ei iholle tai nieltäväksi. Varo tuotteen joutumista silmiin. Noudata käytössä huolellisuutta.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.