Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Laadukas Medium-koon (MM) koristelusivellin. Ihanteellinen tarkkoihin viivoihin, kuvioihin ja yksityiskohtiin. Kestävä ja tarkka yleissivellin kynsitaiteeseen.
5,99 €
Varastossa
Etsitkö luotettavaa sivellintä, joka taipuu monenlaiseen koristeluun? Peggy Sage Nail Art Brush Medium (MM) on kynsitaiteilijan "luottopakki", joka tarjoaa täydellisen tasapainon tarkkuuden ja joustavuuden välillä.
Miksi valita Medium-koko?Tämä sivellin ei ole liian pitkä eikä liian lyhyt, vaan juuri sopiva monipuoliseen työskentelyyn.
Monipuolinen yleissivellin: Keskipitkät harjakset sopivat erinomaisesti erilaisten kuvioiden, kuten kiekuroiden, terälehtien, geometristen muotojen ja hieman paksumpien viivojen maalaamiseen.
Erinomainen hallinta: Sivellin tottelee kättä tarkasti, mahdollistaen sekä suorat vedot että pehmeät kaaret.
Geeleille ja maaleille: Soveltuu käytettäväksi niin UV-geelien, geelilakkojen kuin akryylimaalienkin kanssa.
Tämä on se sivellin, johon tartut useimmin, kun haluat luoda näyttäviä ja yksityiskohtaisia kynsiä.
Käyttö- ja hoito-ohje:Ota siveltimeen pieni määrä väriä ja maalaa haluamasi kuvio kevyellä kädellä. Puhdista sivellin huolellisesti heti käytön jälkeen. Jos käytit geelejä, pyyhi sivellin puhtaaksi Brush Cleanerilla tai Cleanserilla. Jos käytit vesiliukoisia maaleja, puhdista vedellä. Muotoile kärki sormin teräväksi pesun jälkeen.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Arviot
Arvosteluja ei vielä ole