Nappaa nyt ilmainen toimitus yli 60 euron tilauksiin.
Ammattilaisen ergonominen banaaniviila kestäävällä ZEBRA-pinnalla. Kaksipuolinen 100/180-karkeus on täydellinen rakennekynsien muotoiluun erityisesti kynsinauha

Peggy Sage ZEBRA Banaaniviila 100/180 (122500) | Ergonominen ammattilaisviila

Valmistaja:

Ammattilaisen ergonominen banaaniviila kestäävällä ZEBRA-pinnalla. Kaksipuolinen 100/180-karkeus on täydellinen rakennekynsien muotoiluun erityisesti kynsinauha

3,99 

Varastossa

Vie kynsien muotoilu uudelle, ergonomisemmalle tasolle tällä ammattimaisella Peggy Sage ZEBRA -banaaniviilalla (122500). Tämä ei ole tavallinen viila; sen kaareva "banaani"-muoto on suunniteltu erityisesti helpottamaan työskentelyä kynsinauhan alueella ja sivuseinämien muotoilussa, myötäillen kynnen luonnollista kaarta.

Tämä viila on kynsimuotoilijan monikäyttöisin työkalu, joka yhdistää kaksi välttämätöntä karkeutta:

  • 100 Karkeus (Karkea): Voimakas puoli on ihanteellinen geeli- ja akryylikynsien nopeaan lyhentämiseen ja karkeaan muotoiluun.

  • 180 Karkeus (Keskikarkea): Täydellinen rakennekynsien lopulliseen muotoiluun, pinnan tasoittamiseen ja luonnonkynnen hellävaraiseen valmisteluun ennen massan levitystä.

ZEBRA-pinnan edut:Erityinen ZEBRA-pinnoite on suunniteltu kestämään kovaa ammattikäyttöä. Se on pestävä ja hygieeninen, ja sen rakenne estää viilauspölyä tukkimasta viilaa yhtä nopeasti kuin perinteiset viilat. Tämä takaa pidemmän käyttöiän ja tasaisen viilaustuloksen.

Lisätiedot

Mitä muut ovat tykänneet tuotteesta
Peggy Sage ZEBRA Banaaniviila 100/180 (122500) | Ergonominen ammattilaisviila

Arviot

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Peggy Sage ZEBRA Banaaniviila 100/180 (122500) | Ergonominen ammattilaisviila”

Saatat pitää myös näistä

Kiitos,

sinä ihana

kun tulit moikkaamaan meitä!

Tilaa uutiskirje

Liity sisäpiiriin ja saa ensimmäisenä tietoa uutuuksista, tarjouksista ja ajankohtaisista tapahtumista.